ایران

معرفی

درباره ی من

درباره ی من


شهناز کاظمی هستم
عاشق نقاشی و هیچ وقت این آرزوی کودکی و نوجوانیم رو فراموش نکردم و همیشه در گوشه ی ذهنم باقی بود تا زمانی که با دنیای زیبای نقاشی ایرانی (نگارگری )آشنا شدم .

بعداز تمرین و خلق آثار درمینه ی نگارگری  کار نقاشی روی متریال های مختلف را نیز تجربه کردم و آثار زیادی را با ایده های جدید ارائه دادم.در کنار انجام کارهای هنری ام به برگزاری نمایشگاه هایی از آثارم پرداختم که یکی از آنها نمایشگاه هایی به نفع کودکان مبتلا به سرطان در اصفهان بودند.باتجربه ای که در دنیای فناوری و وب داشتم مسولیت مجله ی هنری آنلاین هنرنامگ که متعلق به اتحادیه صنایع دستی اصفهان بود را پذیرفتم تا در راستای فروش آثار و رونق بازار هنرمندان و تولید کنندگان آثار هنری در اصفهان قدمی برداریم.با دیدن آثار هنری مدرن و کسب تجربه های هنری در زمینه های دیگر نقاشی مانند حلکاری طلاکاری و آبرنگ و ... تصمیم به خلق آثار  نو با تلفیق سبک مدرن و سبک نقاشی ایرانی نمودم که بسیار مورد توجه قرار گرفتند.

هنر عکاسی هم یکی از علاقه مندیهای من است که در سفرهایم و در طبیعت زیبای ایران آن را بسیار تجربه کردم و در این زمینه نمایشگاه هایی را برگزار کردم.

دوستان عزیزم در حال حاضر وب سایتی که پیش روی شماست و در حال ارائه بخش های  بیشتری نیز می باشد امکان خرید آثار هنری مختلف در کمترین زمان را فراهم کرده  که در کنار آن بخش هایی نیز جهت دانلود و دریافت آثار هنری مطرح جهان با کیفیت و مورد نیاز شما عزیزان هم ارائه شده.


باشد که از دیدن آثار لذت ببرید و با امکانات ایجاد شده در این سایت آثار ارائه شده را در کمترین زمان دریافت کنید و نیز هر نوع اثری که مورد نظر شماست را از قسمت پنل کاربری اختصاصی خودتان با ما درمیان بگذارید تا در مدت زمان تعیین شده اثر آماده شده و برای شما ارسال شود.با تشکر

کاظمی